Kurumsal

Hoşseven Isı ve Yalıtım A.Ş.

1962 yılında kurulan Hoşseven Soba, bugün 20.000 m 2 ‘ye varan üretim tesisi ve kalifiye işgücüyle, Hoşseven Isı ve Yalıtım A.Ş. olarak ısıtma sektöründe hizmet vermektedir.

Türkiye’nin her ilinde, bayii ve servis noktaları ile müşteri memnuniyeti hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Ürün yelpazesini; Pelletli ısıtıcılar, Katı yakıtlı Kalorifer sobaları, Katı yakıtlı kazanlar, Radyant ısıtıcılar,  doğalgaz sobaları, ocaklar, fırınlar, termosifonlar ve soba borulari oluşturmaktadır.

Üretim, dağıtım ve satış sonrasi faaliyetlerde kalite, zamanında teslim ve fiyat konusunda, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet verme gayreti içerisindedir.

Aynı zamanda son yıllarda gerçekleştirdiği ihracatlarla da, hem ülke dişinda, hem de iç piyasada Hoşseven A.Ş., Türkiye’de lider firma konumundadır.

HOŞSEVEN ISI VE YALITIM A.Ş.

55 yıllık geçmişi ile kurumsallaşıp, müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ile üretim yapan HOŞSEVEN Isı ve Yalıtım A.Ş. Bursa’daki 20.000 m2 lik yeni üretim tesisi ve Türkiye’nin her ilindeki bayileri ve servis noktaları ile müşterilerine kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Genç yaş ortalamasına sahip donanımlı kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı görev edinmiş HOŞSEVEN, hizmet verdiği ısıtma sektöründe teknolojik gücünüde arkasına alarak, rekabetçi, kurumsallamış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket haline gelmiştir.

1962 yılında küçük bir soba imalatçısı olarak kurulan HOŞSEVEN’in şu anki ürün yelpazesi; Katı Yakıtlı Sobaları, Doğalgaz Sobaları, Ocaklar, Fırınlar, Termosifonlar ve Soba Boruları’ndan oluşmaktadır.

Üretimde, dağıtımda, satış sonrası hizmette ve genel yönetim alanında yepyeni reformlara imza atan HOŞSEVEN Türkiye’deki standartları yükselmekle kalmayıp son yıllarda ihracata da ağırlık vermiştir. İhracat çalışmalarını büyük bir özenle gerçekleştiren HOŞSEVEN, Türkiye’nin tanınan markalarından bir olma yolunda hızla ilerlemektedir.