Kurumsal

55 yıllık geçmişi ile kurumsallaşıp, müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ile üretim yapan HOŞSEVEN Isı ve Yalıtım A.Ş. Bursa’daki 20.000 m2 lik yeni üretim tesisi ve Türkiye’nin her ilindeki bayileri ve servis noktaları ile müşterilerine kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.


Genç yaş ortalamasına sahip donanımlı kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı görev edinmiş HOŞSEVEN, hizmet verdiği ısıtma sektöründe teknolojik gücünüde arkasına alarak, rekabetçi, kurumsallamış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket haline gelmiştir.

1962 yılında küçük bir soba imalatçısı olarak kurulan HOŞSEVEN’in şu anki ürün yelpazesi; Pelletli ısıtıcılar, Katı yakıtlı kazanlar, Katı yakıtlı kalorifer sobaları, Açık alan radyant ısıtıcılar, doğalgaz sobaları, katı yakıtlı sobalar, Soba aksesuarları, döküm ve emaye parçalar oluşturmaktadır.

Üretimde, dağıtımda, satış sonrası hizmette ve genel yönetim alanında yepyeni reformlara imza atan HOŞSEVEN Türkiye’deki standartları yükseltmekle kalmayıp son yıllarda ihracata da ağırlık vermiştir. İhracat çalışmalarını büyük bir özenle gerçekleştiren HOŞSEVEN, Türkiye’nin tanınan markalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

HOŞSEVEN ISI YALITIM A.Ş.

Çalışma Partnerlerimiz